| Властивості | Характеристики |
| Колір | рожевий |
| Зріст (см.) | 134-140 см (8-10 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Футболка-лонгслів для купання |
| Размер детской одежды (по росту) | 134 |
| Размер | 134-140 см (8-10 years) |
| Розмір Каста | 134см |
| Розмір Каста max | 140см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Футболка-лонгслів для купання 110-116 см (4-6 years) із захистом UPF 50 для дівчинки Nickelodeon 372391 рожевий 89600 |
276 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 110-116 см (4-6 years) | для дівчинки | Футболка-лонгслів для купання | 110 | 110-116 см (4-6 years) | 110см | 116см | мальчикам |
| Футболка-лонгслів для купання 134-140 см (8-10 years) із захистом UPF 50 для дівчинки Nickelodeon 372391 рожевий 92708 |
248 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 134-140 см (8-10 years) | для дівчинки | Футболка-лонгслів для купання | 134 | 134-140 см (8-10 years) | 134см | 140см | мальчикам |
| Футболка-лонгслів для купання 122-128 см (6-8 years) із захистом UPF 50 для дівчинки Nickelodeon 372391 рожевий 89505 |
270 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Футболка-лонгслів для купання | 122 | 122-128 см (6-8 years) | 122см | 128см | мальчикам |
| Футболка-лонгслів для купання 146-152 см (10-12 years) із захистом UPF 50 для дівчинки Nickelodeon 372391 рожевий 89506 |
270 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Футболка-лонгслів для купання | 146 | 146см | 152см | мальчикам |