| Властивості | Характеристики |
| Колір | Різнобарвний |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Футболка-лонгслів |
| Размер | 086-92 см (12-24 months) |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Футболка-лонгслів 086-92 см (12-24 months) 2 шт. бавовняні для дівчинки Lupilu 369973 Різнобарвний 97977 |
496 грн.
Немає в наявності
|
Різнобарвний | 086-92 см (12-24 months) | для дівчинки | Футболка-лонгслів | 086-92 см (12-24 months) | 86см | 92см | девочкам |
| Футболка-лонгслів 098-104 см (2-4 years) 2 шт. бавовняні для дівчинки Lupilu 369973 Різнобарвний 84398 |
382 грн.
Немає в наявності
|
Різнобарвний | 098-104 см (2-4 years) | для дівчинки | Футболка-лонгслів | 098-104 см (2-4 years) | 98см | 104см | девочкам |
| Футболка-лонгслів 110-116 см (4-6 years) 2 шт. бавовняні для дівчинки Lupilu 369973 Різнобарвний 84399 |
396 грн.
Немає в наявності
|
Різнобарвний | 110-116 см (4-6 years) | для дівчинки | Футболка-лонгслів | 110-116 см (4-6 years) | 110см | 116см | девочкам |