| Властивості | Характеристики |
| Колір | блакитний |
| Зріст (см.) | 110-116 см (4-6 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Футболка (звич.) |
| Розмір Каста | 110см |
| Розмір Каста max | 116см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Футболка бавовняна для хлопчика Lupilu 382095 098-104 см (2-4 years) блакитний 74539 |
201 грн.
Немає в наявності
|
блакитний | 098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Футболка (звич.) | 98см | 104см | мальчикам |
| Футболка 110-116 см (4-6 years) бавовняна для хлопчика Lupilu 382095 блакитний 95316 |
226 грн.
Є в наявності
|
блакитний | 110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Футболка (звич.) | 110см | 116см | мальчикам |