| Властивості | Характеристики |
| Колір | темно-синій |
| Зріст (см.) | 050-56 см (0-2 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Боді (звич.) |
| Размер | 050-56 см (0-2 months) |
| Розмір Каста | 50см |
| Розмір Каста max | 56см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Боді 050-56 см (0-2 months) з довгими рукавами для хлопчика Lupilu 479299 темно-синій 97934 |
185 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 050-56 см (0-2 months) | для хлопчика | Боді (звич.) | 050-56 см (0-2 months) | 50см | 56см | мальчикам |
| Боді 074-80 см (6-12 months) з довгими рукавами для хлопчика Lupilu 479299 темно-синій 97935 |
243 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 074-80 см (6-12 months) | для хлопчика | Боді (звич.) | 074-80 см (6-12 months) | 74см | 80см | мальчикам |