| Властивості | Характеристики |
| Колір | білий |
| Зріст (см.) | 062-68 см (2-6 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Боді (звич.) |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 62см |
| Розмір Каста max | 68см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Боді 062-68 см (2-6 months) набір 3 шт. бавовняні для дівчинки Lupilu 492324 білий 94495 |
397 грн.
Немає в наявності
|
білий | 062-68 см (2-6 months) | для дівчинки | Боді (звич.) | 62 | 62см | 68см | девочкам |
| Боді 074-80 см (6-12 months) набір 3 шт. бавовняні для дівчинки Lupilu 492324 білий 94497 |
427 грн.
Немає в наявності
|
білий | 074-80 см (6-12 months) | для дівчинки | Боді (звич.) | 74 | 74см | 80см | девочкам |
| Боді 086-92 см (12-24 months) набір 3 шт. бавовняні для дівчинки Lupilu 492324 білий 94498 |
427 грн.
Немає в наявності
|
білий | 086-92 см (12-24 months) | для дівчинки | Боді (звич.) | 92 | 86см | 92см | девочкам |