| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | бежевий |
| Приналежність | девочкам |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Приналежність | Розмір Каста | Розмір Каста max |
| Спальний мішок бавовняний утеплений для дівчинки Impidimpi 803178/02 050-68 см (0-6 months) бежевий 74065 |
396 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | бежевий | девочкам | 62см | 68см |
| Спальний мішок бавовняний утеплений для дівчинки Impidimpi 803178/02 074-86 см (6-18 months) бежевий 74066 |
396 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | бежевий | девочкам | 74см | 86см |