| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 098-104 см (2-4 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Майка і трусики |
| Колір | білий |
| Розмір Каста | 98см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Майка + трусики 098-104 см (2-4 years) набір (2 предмети) бавовняний для дівчинки Lupilu 397563 білий 74507 |
183 грн.
Є в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для дівчинки | Майка і трусики | білий | 98см | 104см | девочкам |
| Майка + трусики 110-116 см (4-6 years) набір (2 предмети) бавовняний для дівчинки Lupilu 397563 білий 94751 |
183 грн.
Є в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для дівчинки | Майка і трусики | білий | 110см | 116см | девочкам |
| Майка + трусики 122-128 см (6-8 years) набір (2 предмети) бавовняний для дівчинки Lupilu 397563 білий 94752 |
170 грн.
Є в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Майка і трусики | білий | 122см | 128см | девочкам |