| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Трусики (дитячі) |
| Колір | Різнобарвний |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Додаткові параметри (UA) | набір 4 шт. |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Додаткові параметри (UA) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Трусики 122-128 см (6-8 years) набір 4 шт. для дівчинки Pepperts 371475 Різнобарвний 73226 |
261 грн.
Є в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Трусики (дитячі) | Різнобарвний | 122 | набір 4 шт. | 122см | 128см | девочкам |
| Трусики набір 4 шт. для дівчинки Pepperts 371475 158-164 см (12-14 years) Різнобарвний 73227 |
318 грн.
Немає в наявності
|
158-164 см (12-14 years) | для дівчинки | Трусики (дитячі) | Різнобарвний | 158 | набір 4 шт. | 158см | 164см | девочкам |