| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 092 см (18-24 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Джинси |
| Колір | синій |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Размер | 092 см (18-24 months) |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Размер | Приналежність | |
|
|
Джинси 092 см (18-24 months) Skinny з регульованою талією для дівчинки Lupilu 365366 синій 69382 |
336 грн.
Є в наявності
|
092 см (18-24 months) | для дівчинки | Джинси | синій | 92 | 92см | 092 см (18-24 months) | девочкам |
|
|
Джинси 086 см (12-18 months) Skinny з регульованою талією для дівчинки Lupilu 365366 синій 93885 |
363 грн.
Є в наявності
|
086 см (12-18 months) | для дівчинки | Джинси | синій | 86 | 86см | 086 см (12-18 months) | девочкам |