| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 092 см (18-24 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | рожевий |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок 092-104 см (1-4 years) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 363892 рожевий 76956 |
442 грн.
Немає в наявності
|
092 см (18-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | рожевий | 92см | 104см | девочкам |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 363892 рожевий 84199 |
410 грн.
Є в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | рожевий | 62см | 68см | девочкам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 363892 рожевий 84200 |
666 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | рожевий | 74см | 86см | девочкам |