| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | синій |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Додаткові параметри (UA) | утеплені |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Додаткові параметри (UA) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спортивні штани 086-92 см (12-24 months) утеплені для хлопчика Lupilu 357162 синій 73147 |
355 грн.
Немає в наявності
|
086-92 см (12-24 months) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 92 | утеплені | 86см | 92см | мальчикам |
| Спортивні штани утеплені для хлопчика Lupilu 357162 110-116 см (4-6 years) синій 73148 |
396 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 122 | утеплені | 110см | 116см | мальчикам |