| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 098-104 см (2-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Додаткові параметри (UA) | утеплені |
| Розмір Каста | 98см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Додаткові параметри (UA) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність | Размер детской одежды (по росту) |
| Спортивні штани утеплені для хлопчика Lupilu 357162 086-92 см (12-24 months) сірий 73142 |
355 грн.
Немає в наявності
|
086-92 см (12-24 months) | для хлопчика | Спортивні штани | сірий | утеплені | 86см | 92см | мальчикам | |
| Спортивні штани утеплені для хлопчика Lupilu 357162 098-104 см (2-4 years) сірий 73143 |
396 грн.
Немає в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Спортивні штани | сірий | утеплені | 98см | 104см | мальчикам | 122 |
| Спортивні штани утеплені для хлопчика Lupilu 357162 110-116 см (4-6 years) сірий 73144 |
396 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Спортивні штани | сірий | утеплені | 110см | 116см | мальчикам | 122 |