Джоггеры из футера с талией на резинке и кулиске, снизу трикотажные манжеты. Состав: Хлопок 95%, Эластан 5%
Артикул: 328906
| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | блакитний |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність | |
|
|
Спортивні штани для дівчинки Pepperts 328906 122-128 см (6-8 years) блакитний 65424 |
331 грн.
Немає в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Спортивні штани | блакитний | 122 | 122см | 128см | девочкам |
|
|
Спортивні штани для дівчинки Pepperts 328906 146-152 см (10-12 years) блакитний 65436 |
331 грн.
Немає в наявності
|
146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Спортивні штани | блакитний | 146 | 146см | 152см | девочкам |