| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 092 см (18-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | темно-синій |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) бавовняний для хлопчика Lupilu 325637 темно-синій 65369 |
331 грн.
Немає в наявності
|
092 см (18-24 months) | для хлопчика | Спальний мішок | темно-синій | 92 | 92см | 92см | бавовняний | мальчикам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний для хлопчика Lupilu 325637 темно-синій 77437 |
308 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для хлопчика | Спальний мішок | темно-синій | 80 | 74см | 86см | бавовняний | мальчикам |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний для хлопчика Lupilu 325637 темно-синій 82951 |
355 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для хлопчика | Спальний мішок | темно-синій | 62 | 62см | 68см | бавовняний | мальчикам |