| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Шорти пляжні |
| Колір | сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Шорти пляжні 122-128 см (6-8 years) з внутрішніми плавками з сітки для хлопчика Emoji 317816 сірий 67483 |
224 грн.
Є в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Шорти пляжні | сірий | 122 | 122см | 128см | мальчикам |
| Шорти пляжні з внутрішніми плавками з сітки для хлопчика Emoji 317816 146-152 см (10-12 years) сірий 67484 |
279 грн.
Немає в наявності
|
146-152 см (10-12 years) | для хлопчика | Шорти пляжні | сірий | 146 | 146см | 152см | девочкам |
| Шорти пляжні 134-140 см (8-10 years) з внутрішніми плавками з сітки для хлопчика Emoji 317816 сірий 73846 |
279 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Шорти пляжні | сірий | 134 | 134см | 140см | мальчикам |