| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 098-104 см (2-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | синій |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 98см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність | Размер |
| Спортивні штани на манжетах знизу для хлопчика Disney 314613 098-104 см (2-4 years) синій 72520 |
382 грн.
Немає в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 122 | 98см | 104см | мальчикам | |
| Спортивні штани на манжетах знизу для хлопчика Disney 314613 110-116 см (4-6 years) синій 72521 |
396 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 122 | 110см | 116см | мальчикам | 110-116 см (4-6 years) |