Джоггеры из мягкого футера. Резинка и кулиска на талии, а также боковые карманы. Рельефная трикотажная резинка снизу.
Состав Хлопок 80%, Полиэстер 20%
Артикул: 313458
| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 158-164 см (12-14 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | синій |
| Размер детской одежды (по росту) | 158 |
| Розмір Каста | 158см |
| Розмір Каста max | 164см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 313458 122-128 см (6-8 years) синій 65336 |
382 грн.
Немає в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 122 | 122см | 128см | девочкам |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 313458 134-140 см (8-10 years) синій 65337 |
396 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 146 | 134см | 140см | девочкам |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 313458 158-164 см (12-14 years) синій 65338 |
408 грн.
Немає в наявності
|
158-164 см (12-14 years) | для хлопчика | Спортивні штани | синій | 158 | 158см | 164см | девочкам |