| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | малиновий (темно-рожевий) |
| Размер детской одежды (по росту) | 80 |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Додаткові параметри (UA) | велюровий утеплений |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок велюровий утеплений для дівчинки Lupilu 309562 050-68 см (0-6 months) малиновий (темно-рожевий) 72754 |
396 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | малиновий (темно-рожевий) | 62 | 62см | 68см | велюровий утеплений | девочкам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) велюровий утеплений для дівчинки Lupilu 309562 малиновий (темно-рожевий) 77435 |
422 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | малиновий (темно-рожевий) | 80 | 74см | 86см | велюровий утеплений | девочкам |