| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 092-104 см (1-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Додаткові параметри (UA) | велюровий утеплений |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок велюровий утеплений для хлопчика Lupilu 309113 050-68 см (0-6 months) сірий 72749 |
396 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для хлопчика | Спальний мішок | сірий | 62 | 62см | 68см | велюровий утеплений | мальчикам |
| Спальний мішок 092-104 см (1-4 years) велюровий утеплений для хлопчика Lupilu 309113 сірий 72750 |
422 грн.
Немає в наявності
|
092-104 см (1-4 years) | для хлопчика | Спальний мішок | сірий | 92 | 92см | 104см | велюровий утеплений | мальчикам |