| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | бежевий |
| Размер детской одежды (по росту) | 80 |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний утеплений для хлопчика Lupilu 301562 бежевий 77114 |
382 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для хлопчика | Спальний мішок | бежевий | 80 | 74см | 86см | мальчикам |
| Спальний мішок 092-98 см (1-3 years) бавовняний утеплений для хлопчика Lupilu 301562 бежевий 73650 |
396 грн.
Немає в наявності
|
092-98 см (1-3 years) | для хлопчика | Спальний мішок | бежевий | 92 | 92см | 98см | мальчикам |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний утеплений для хлопчика Lupilu 301562 бежевий 68560 |
396 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для хлопчика | Спальний мішок | бежевий | 62 | 62см | 68см | мальчикам |