| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 050-56 см (0-2 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | біло-сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 50 |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Розмір Каста | 50см |
| Розмір Каста max | 56см |
| Приналежність | мальчикам |